Ana sayfa

DM Master Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Bebek kreş gece lambası satış için
iyi kalite Bebek kreş gece lambası satış için
Müşteri yorumları
Fabrikalarınızı ve şirketlerinizi ziyaret edecek firma adına, teknik kadro çok profesyonel ve sabırlı, sanırım sizinle tekrar işbirliği yapmaktan memnuniyet duyarım.

—— Katherine Stephenson

Sizler çok profesyonel ortaklarsınız ve sizinle uzun vadeli işbirliğine dayalı ilişkiler kurmaya hazırız.

—— Wouter Reeskamp

Ürününüz beklenen sonuçlara ulaşır, satış sonrası tüm sorularımızı cevaplamak için çok sabırlıdür ve nasıl çalışacağımızı bize bildirir.

—— Jonathan Ochoa

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Fabrika ölçeğinde büyük, gelişmiş üretim makine ve ekipmanını benimseyen birçok üretim hattına sahiptir. Fabrika ortamı temiz ve düzenlidir. Her bitmiş ürün üzerinde sıkı denetim gerçekleştirin. Fabrika her yönüyle devletin gereksinimlerini karşıladığı için güvenilirdir.

 • OEM / ODM
  Müşterilerle daha iyi hizmetleri paylaşmak için, DM Master yalnızca müşterilerin gereksinimlerine göre karşılık gelen hizmetler sağlayamaz, aynı zamanda benzersiz iş gereksinimlerinizi karşılamak için tasarımlara yardımcı olur. Müşterilere işbirliğini kolaylaştırmak için daha iyi çözümler sunar.

  Hong Kong fuar standı

  Müşterilerle samimi iletişim

  Tüm özelleştirme gereksinimlerini karşılayın

 • Ar-Ge
  Deneyimli AR-GE personeli ile sizlere beklenmeyen sonuçlar sağlayabilen yüksek kaliteli bir Ar-Ge ekibiyiz. Bağımsız araştırma ve geliştirmeye odaklanıyoruz ve ürünlerimiz pazarda iyi tepkiler aldı. Elbette, bizim avantajımız, yüksek esnekliğe sahip olmamız, istediğiniz ürünleri kişiselleştirme gereksinimlerinize göre en iyi seçimdir.

  Mükemmel mühendislik tasarımı

  Çoklu dikkatli deneyler

  Her detayın sıkı şekilde ele alınması

İletişim bilgileri
DM Master Ltd

İlgili kişi: Mr. Jeremy Yao

Tel: 86-15112770704

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)